'bout you
ioy. MOVE ON a ioy. BOOST
Zdravie a krása

Harmonická cesta k zdravým kĺbom a pokožke

V dnešnej dobe, keď naša koža, kĺby a kosti trpia následkami stresu, nevyváženej stravy a starnutia, hľadáme spôsoby, ako sa postarať o svoje telo nielen zvonka, ale aj zvnútra. ioy., významný hráč na trhu výživových doplnkov o ktorom sme už písali, prichádza s inovatívnym riešením v podobe nápoja ioy. MOVE ON a kapsúl ioy. BOOST. Tieto dva produkty v kombinácii sú doslova elixírom mladosti a pohyblivosti pre každú ženu. Čo robiť aby sme udržali kĺby zdravé?

Foto: Mafin Laurincová, ioy. BOOST

ioy. MOVE ON: Tekutá regenerácia

Nápoj ioy. MOVE ON je unikátny tým, že obsahuje najvyššiu dennú dávku kyseliny hyaluronovej na trhu. Kyselina hyaluronová je známa svojimi hydratačnými vlastnosťami, ale má aj významnú úlohu v regenerácii spojivových tkanív. Hovädzie kolagénové peptidy typ I a III sú dôležité pre pokožku, kým peptidy typ II podporujú zdravé kĺby.

Kompletný zoznam účinných látok, ako sú Metylsulfonylmetán, Glukozamín, Chondroitín a vitamíny a minerály, zabezpečujú komplexnú starostlivosť o kĺby, kosti a pokožku.

Foto: Mafin Laurincová, ioy. MOVE ON

ioy. BOOST: Prírodný štít proti zápalom

Kapsuly ioy. BOOST sú skutočným pokladom. Fosfolipidový kvercetin, trans-resveratrol a ďalšie prírodné extrakty, ako sú kadidlovník pilovitý a lanové semienka, sú známe svojimi protizápalovými a antioxidatívnymi vlastnosťami. Tieto zložky v kombinácii s vitamínom D pomáhajú organizmu v boji proti starnutiu, ale aj degeneratívnym ochoreniam.

Foto: Mafin Laurincová, ioy. BOOST

Prečo je kombinácia dôležitá?

Táto dvojica doplnkov ponúka synergický účinok:

  • Protizápalové účinky: Pomáhajú redukovať zápal, ktorý môže poškodzovať spojivové tkanivá aj spôsobovať bolesť.
  • Podpora kostného zdravia: Prísun vitamínov a minerálov, ako je Zinok, Vitamín K2 a Selén, spolu s kolagénovými peptidmi, posilňuje kosti a chráni pred osteoporózou.
  • Regenerácia spojivových tkanív: Zložky ako kyselina hyaluronová a kolagén pomáhajú v obnove spojivových tkanív, čo vedie k lepšej pohyblivosti a menej bolestiam.

Výsledkom je zlepšená pohyblivosť, menej bolesti a silnejšie a zdravšie spojivové tkanivá.

V kombinácii nápoja ioy. MOVE ON a kapsúl ioy. BOOST dostávame komplexné riešenie pre ženy, ktoré chcú podporiť svoje telo v boji proti príznakom starnutia a zároveň sa cítiť mladšie a zdravšie. Je čas pohnúť sa vpred s ioy a objaviť skutočný potenciál vášho tela!

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *