'bout you
Zdravie a krása

Viete si vybrať tiene pre vaše oči?

Pri výbere dokonalého očného tieňa môžete naozaj zdôrazniť farbu očí. Hľadanie toho správneho očného tieňa a spôsobu líčenia sa práve stalo jednoduchším. Vyberte si nižšie svoju farbu očí a objavte celú paletu krásnych odtieňov, ktoré dodajú vašim očiam viac žiarivosti a nechajú ich zahviezdiť ako nikdy predtým. Inšpirujte sa a nechajte farbu svojich očí vyniknúť.

Hnedé oči

Majitelia hnedých očí sú naozaj požehnaní! S ich všestrannou farebnou paletou môžete experimentovať s takmer každým odtieňom na vašich viečkach a dosiahnuť ohromujúce výsledky. Teraz je ten správny čas objaviť škálu a tiene pre vaše oči, ktoré dokážu podčiarknuť vašu prirodzenú farebnosť a pridať vášmu pohľadu ešte viac žiarivosti a záhadnosti. Otvorte sa novým možnostiam a nechajte vašu krásu zahviezdiť!

Modré oči

Pre majiteľky modrých očí sú odtiene blízke žltej a červenej ako stvorené, ak túžite po výraznom zdôraznení vašej farebnosti. Tieto farby vytvárajú nádherný kontrast a dokážu prebudiť intenzitu modrého v oku. Teplejšie farby ako oranžová, červená a ružová pridávajú do vášho vzhľadu žiarivý žar a umocňujú krásu vašich modrých očí. Teraz je ten správny čas objaviť nové odtiene, ktoré nechajú vašu farebnosť očí zazářiť ako nikdy predtým! Už viete aké tiene pre oči?

Zelené oči

Ak chcete, aby vaše zelené oči zaujali centrum pozornosti, odporúčame vám zvoliť očný tieň s fialovými podtónmi. Tieto tiene vytvárajú krásny kontrast a dodávajú vašim očiam hlbokosť a záhadnosť. Okrem toho, oranžové a červené farby sú tiež skvelou voľbou, keďže krásne dopĺňajú zelené oči a pridávajú do vášho vzhľadu žiarivú a energickú náladu. Objavte nižšie uvedený výber produktov, ktoré pomôžu vašim zeleným očiam vyniknúť tak, ako si zaslúžia. Oslníte každý pohľad!

Orieškové oči

Oči lieskové, s ich harmonickou kombináciou hnedých a zelených odtieňov, predstavujú pravý raj pre milovníčky mejkapu. Táto unikátna farebná paleta otvára dvere k nekonečným možnostiam. Tiene pre oči približujúce sa fialovej sú ideálnym spoločníkom pre vytvorenie pôsobivého kontrastu a zvýraznenie zelenej jemnosti vo vašich očiach. Ak túžite po podčiarknutí očarujúcich lieskových tónov vo vašom pohľade, zlaté a bronzu farby sa stanú vaším verným spojencom. Objavte široké možnosti, ktoré nechajú vaše oči lesknúť sa ako šperk!

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *