'bout you
Sviečky zo 100% prírodného sójového vosku
Bývanie a móda,  O tebe pre teba

krispi.soap – #pravéslovenské sviečky zo sójového vosku

V aktuálnom uponáhľanom období sa často snažíme nájsť chvíle relaxácie a pokoja priamo v našich domovoch. Jedným z jedinečných spôsobov, ako vytvoriť príjemnú atmosféru sú sviečka. My vám predstavíme pravú krásu a esenciu lokálnych prírodných ručne robených sviečok zo sójového vosku vyrobených na Slovensku. Za týmito originálnymi kúskami stojí lekárka anesteziologička a algezioložka MUDr. Kristína Martinus, ktorá sa rozhodla spojiť svoju lásku k výrobe sviečok so záujmom o prírodné a udržateľné materiály a tiež zdravie.

Prečo sójové sviečky?

Kristínka, známa aj pod menom krispi.soap, je lekárkou pracujúcou v oblasti anestéziológie a algeziológie, a tiež tvorivou dušou, ktorá našla oddych v umení vytvárania sviečok a mydielok. Jej cesta začala túžbou po vytvorení niečoho unikátneho a osobného. A prečo sójové sviečky? Sviečky vyrobené zo 100% sójového vosku s dreveným knôtom predstavujú špičku vo svete sviečok z hľadiska kvality a udržateľnosti. Sója, ako základný stavebný kameň týchto sviečok, je prírodný a obnoviteľný zdroj, ktorý ponúka niekoľko výhod oproti tradičným parafínovým sviečkam:

  • sviečky zo 100% sójového vosku neobsahujú ropné produkty, ktoré sa nachádzajú v parafínových sviečkach. To znamená, že pri spaľovaní nevylučujú toxické látky ani znečisťujú vzduch vo vašom dome. Sójový vosk je biologicky odbúrateľný, čo znamená, že po použití nezanecháva vôbec žiadny ekologický odtlačok.
  • drevený knôt v porovnaní s klasickými bavlnenými knôtmi, drevené zabezpečujú čistejšie spaľovanie a minimalizujú tvorbu čierneho sadu a nečistôt. Okrem toho vytvárajú príjemný praskavý zvuk, čo pridáva k celkovému zážitku pohody a relaxácie.

Celkovo možno povedať, že sviečky z 100% sójového vosku s dreveným knotom sú nielen lepšie pre váš domov, ale aj zdravšie pre vás a vaše okolie. Ich výber predstavuje investíciu do čistšieho a príjemnejšieho životného prostredia, ktoré si môžete vychutnávať svedomito a bez obáv o negatívny vplyv na vaše zdravie. Pravé slovenské sviečky zo sójového vosku od Krispi.soap nesú nielen jedinečný dotyk kreativity, ale aj odkaz lásky a starostlivosti o životné prostredie. S každou zakúpenou sviečkou podporujete nielen domácu tvorbu, ale aj ekológiu. Dajte svojmu domovu jedinečnú atmosféru s Krispi.soap sviečkami.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *